Taşımacılık & LimanKTL – Kınay Taşımacılık Ve Lojistik A.Ş

1946 yilindan itibaren deniz tasimaciligi ile alakali bir cok alanda faaliyetleri süregelen Kinay Grubu, müşterilerinin ihtiyaçlarına daha iyi cevap verebilmek için 2005 yılında Kınay Taşımacılık ve Lojistik A.Ş. (KTL) şirketini kurdu. Küçük ölçekli emtianın daha fazla miktar, hiz ve bileşik tasima modlarinin her gecen yil arttığı bir sektörde KTL bugün, ... Daha fazlası için tıklayınız.

KTL Uluslararası Taş. Ve Tic. A.Ş

Türkiye ihracat piyasasına sunduğu taşımacılık hizmetleriyle kısa sürede saygın bir konuma ulaşan Kınay Taşımacılık ve Lojistik (KTL), bu başarısını ithalat dünyasına da taşımak amacıyla 2013 yılının başında KTL International (KTL-INT) şirketini kurdu. Aynı iş anlayışını ve çalışma modelini paylaştığı KTL’nin uluslararası platformdaki yüzünü oluşturan KTL-INT, bugün dünyanın dört bir yanına ... Daha fazlası için tıklayınız.

LİMSER

Yaptığı yatırımlarını müşteri  ihtiyaçlarıyla en doğru şekilde  buluşturmayı ilke edinen  Kınay Taşımacılık ve Lojistik  A.Ş. (KTL), liman  operasyonları ve bağlantılı  lojistik faaliyetleri yürütmek  üzere 2009 yılında LİMSER  Liman Servisleri ve Ticaret  Ltd. Sti. (LİMSER) şirketini  kurdu. İzmir Aliağa bölgesinde  gelişmekte olan konteyner  taşımacılığına kaliteli hizmet  verebilmek amacıyla kurulan  LİMSER, terminal ... Daha fazlası için tıklayınız.